רעיונות למתנות לחג הפסח

שמחה רבה שמחה רבה אביב הגיע- חג המתנות בא! לא משנה אם אתם מתארחים בערב חג, בחג עצמו, בחג השני או אפילו סתם בא לכם לפנק את המטבח- מתנה היא תמיד סימן לתשומת לב ולהראות שאכפת לכם. אבל מה מביאים שיהיה גם יפה וגם פרקטי? ואולי בכלל רק יפה ונעים לעין? וגם שיבטא איזה מסר אביבי? ואיך בכלל עושים סדר בכל האפשרויות שיש על המדפים… מזל הגענו בזמן והכנו לכם מאמר מ-צוין! אז עצרו את כוננות הניקיונות, הכינו לכם כוס קפה וקדימה לדרך ♥♥♥

1. מארז מתנה :
אין כמו להגיע עם מגוון פריטים ברוח החג , כאלה שיש להם מסר אביבי וערך רגשי גבוה. מארז כזה אפשר לשלב בו : קערת פסח/כלי למצות, שמן זית איכותי או יין נהדר, הגדה מאוירת מקורית, מגוון תופינים כשרים, פרחי אביב ריחניים,  אגוזי מלך בקליפתם ותמיד אפשר להוסיף גם  אקססורי יפה ומעוצב. טיפ : שלבו פריטים שאתם הכנתם, למשל צנצנות זכוכית עם אגוזים/שוקולדים, מאוירות בצבעים/מדבקות. מתנה שפשוט נעים וכיף לקבל! מגוון פריטים לבית ניתן להשיג אצלנו ב גולף אנ’ קו שפיים, הום סנטר וגם בh&o .

2. מארז כלי אירוח/הגשה:
אין כמו  לרענן את המטבח אחרי שהכשרנו אותו מכל מיני הפירורים לפסח (: אחרי הכל, האוכל הרבה יותר טעים בכלים יפים, לא? ההמלצה שלנו היא לשלב בין שני סוגי סטים יחד, למשל קעריות וצלחות אוכל מסוג אחד, כאשר באמצע צלחת המנה הראשונה מסוג אחר. לצד זאת כדאי ל”רכך” את הכלים עם איזשהו פריט טקסטיל יפה כמו מפה, מגבות מטבח או מפיות קטנות. ועל כל החגיגה הזו מנצחים כמו בסעיף הקודם – גולף אנ’ קו שפיים, הום סנטר וגם בh&o .

3. על ריחות וניחוחות:
אח ריח טוב, תמיד עושה טוב בלב ובנשמה! אתרו ריחות אביב מרעננים דרך סט רחצה מיוחד או בושם אהוב והגישו אותם למי שאוהבים. בסופר פארם שלנו ידעו איך לדאוג לכם עם מגוון מבצעים שווים במחלקת הקוסמטיקה והבישום. .  מגוון הנחות כמו למשל 50% על הספר השני . אגב, אם בכל זאת ספר יורד מהרשימה, תמיד תוכלו למצוא שם משחקי קופסא שממלאים זמן משותף ביחד בכיף (:

4. שובר מלא סטייל:
תודו שסגנון לבוש מועדף זה משהו כל כך אישי, אבל אם אתם מתארחים אצל פאשניסטים ידועים אין משהו שיותר יעלה להם חיוך מאשר פריט מהקולקציה האחרונה של קסטרו או גולף. הפתרון : שובר קניות מלא בסטייל! כזה שאפשר לממש בחול המועד במסע קניות מטורף.  מומלץ לצרף אליו איזשהו משהו סמלי קטן, אולי סט שוקולדים, מארז קטן חגיגי עם פריטי חג או אפילו בושם בגודל מיני, אתם יודעים מה? גם טישרט אחד לחימום האווירה תספיק. אנחנו טוענים שתמיד תמיד כדאי שיהיה משהו יותר אישי, מעבר לנייר (:

5. גיבוש משפחתי:
תגידו, מה קורה אחרי שהארוחה נגמרת? וההגדה נגמרת? וכן, סיימתם מוקדם מהרגיל את כל שירון שירי האביב שהכנתם מבעוד מועד? התשובה שלנו : זמן לגיבוש משפחתי. כן כן, למה שלא תביאו איזשהו משחק קופסא מגבש לכולם, אולי משחק ערכי כלשהו, בסגנון פסיכולוגיה חיובית (חפשו את so do you של דר יוסי קדמי למשל) או אפילו פאזל מאתגר שדורש שיתוף פעולה של כולם? חפשו אותם ב 
בצומת ספרים וסטימצקי. אין כמו זמן משפחתי יחד, כי לכל חג יש גם מוצאי חג! אגב, אפשר לשלב את המשחק כ.. חלק מהאפיקומן! ומי שמוצא, מקבל אותו במתנה (:

חג אביב שמח!