5 רעיונות לפעילויות חורף לכל המשפחה!

Home / 5 רעיונות לפעילויות חורף לכל המשפחה!

החורף כבר כאן ובאופן טבעי את גינות השעשועים, הבריכה והים מחליפים מקומות סגורים כבילוי לשעות אחר הצהריים עם הילדים. עכשיו, כשמתכנסים יותר פנימה, יש בכך יתרון עצום : זמן בילוי וגיבוש משפחתי.  אנחנו בחוצות שפיים כמרכז לבילוי וקניות לכל המשפחה, חשבנו שאין הזדמנות טובה מזו לפרגן לכם בכמה רעיונות שווים ומדליקים לבילוי משותף. אז קבלו אותם במחיאות כפיים, שוקו חם וערימת שמיכות פוך : 5 רעיונות לפעילויות חורף משפחתיות!

1. אחר צהריים של משחקי קופסא :
זמן של ביחד , קצת להפעיל את הראש והדמיון והמון יצירתיות- את כל אלה מספקים לנו מגוון משחקי קופסא מדליקים. אפשר לאסוף את כל המשחקים שיש לכם בבית, לערום לערימה אחת גדולה, לבחור משחק אחד כל פעם ולקבוע לו זמן מוגדר. אפשר גם לשלב אלמנט תחרותי על ידי חלוקת ניקוד למנצח/ים בכל משחק, המנצח בעל המספר הגבוה ביותר יזכה בפרס שווה! אז מי החברים שלנו לדרך? מונופול, טאקי, קלפים, מנקלה, חתחתול, מה במשבצת והרשימה עוד ארוכה! את כל אלה ועוד מגוון משחקים שווים ניתן למצוא אצלנו ב- סטימצקי חוצות שפיים

2. סידור אלבומי תמונות :
פעם , עוד היינו מצלמים בקודאק ומפתחים פילמים. יש מי שאוהבים לפתח תמונות עד היום , יש בזה משהו נוסטלגי וחמים, וגם אם לא- בטוח יש לכם כמה אלבומי תמונות ישנים בבית. אז זה הזמן לתת להם חיים חדשים! באמצעות מגוון מוצרי מלאכת יד : ניירות צבעוניים, וואשי טייפ, מדבקות, נצנצים, פאייטים ועוד- אפשר ליצור עולם חדש של חלומות (ותמונות!). בוחרים אלבומים ומקשטים כולם יחד את הכריכה, השוליים והמסגרות של התמונות – פעילות כיפי שמפעילה את הדמיון! את כל מוצרי מלאכת היד תוכלו למצוא אצלנו באופיס דיפו חוצות שפיים. 

3. יצירתיות במטבח- אחר צהריים של ניסויים קולינריים :
זה הזמן להקים מעבדה! לערבב חומרים, לגעת במרקמים, להריח ולטעום.. אח, איזו חגיגה! אפשר לכנס את הילדים ולהכין יחד ארוחת ערב משפחתית, כל אחד יקבל תפקיד בקיצוץ, חיתוך, ערבוב או לישה. אפשר בנוסף להחליט שזו מסעדה אמיתית לערב אחד וליצור לה תפריט מקושט: מנה ראשונה, עיקרית, קינוח ומשקאות, כל אחד מזמין ומי שבתפקיד המלצר יקבל טיפ נדיב (:  מגוון ספרי בישול לילדים שיפתחו להם את הראש לרעיונות חדשים ואת התיאבון, ניתן למצוא אצלנו בצומת ספרים חוצות שפיים!

4. קישוט אביזרי חורף:
כזה כובע גרב אין לאף אחד!! זה הזמן לאסוף מטריו, כובעים, כפפות , גרביים ונעלי בית, לסדר אותם בשורה ולעצב כיד הדמיון הטובה עליכם! מדבקות, תפירת טלאים וכפתורי קישוט, שרוכים וחוויות חדשות. תהיו בטוחים שהילדים שלכם יהיו בעלי האביזרים הכי מיוחדים לחורף! אביזרי חורף מדליקים לילדים ניתן להשיג אצלנו בH&O , גולף קידס, סריגמיש וגם בסופר פארם

ואחרון חביב- אם רוצים לבלות מחוץ לבית :
בימי שבת, כששמש חורפים מבצבצת מבעד לעננים, כל המשפחה מוזמנת אלינו ליריד השבת הגדול של חוצות שפיים! לצד מתקנים ומתנפחים לילדים, עשרות דוכנים לכל המשפחה: מזון, אופנה, הנעלה, מתנות לבית ולמטבח ועוד! וכמובן כל החנויות שלנו פתוחות החל מ10 בבוקר, עם שפע חניה ובחינם!

מאחלים לכם חורף משפחתי , חמים ויצירתי!