4 טיפים למסע שופינג חכם!

Home / 4 טיפים למסע שופינג חכם!

בין הסידורים ומטלות הבית לקראת סוף השבוע, אתם זוכרים את האור בקצה המנהרה: יש זמן שופינג- יו-הו! אבל בינינו, כמה פעמים יצאתם לשופינג הזה וסיימתם אותו אחריי כמה שעות טובות עם כאבי רגליים ובלאגן בראש, מבלי שבכלל הספקתם לקנות את כל מה שרציתם?… מכיוון שאנחנו כל היום עסוקים בשופינג, מבצעים, הנחות ושאר ירקות, אנחנו גם מבינים כמה זה חשוב לצאת לשופינג חכם: כזה שיש בו תכנון נכון שחוסך לכם לא מעט כסף, זמן ואנרגיות. אז במיוחד בשבילכם שופוהוליקים שלנו, הכנו את הכתבה הבאה: 4 טיפים למסע שופינג חכם ( או: איך לצאת לקניות ולהישאר בחיים…)

1. לא יוצאים בלי רשימה לשופינג :
הקניון, או מתחם הקניות, מלאים בחנויות מפתות . צבעוניות חזקה, אורות, מגוון אפשרויות בחירה, כל אלה לא מיטיבים עם היכולת שלנו להתפקס על המטרות שלנו. לכן, כשמזומנת לכם סביבה שכזו, חשוב שתבואו מוכנים. הכינו לכם רשימה מסודרת של כל הפריטים שברצונכם לקנות , החל מבגדים, ספרים, צעצועים ועוד. מומלץ מאוד לסדר את הפריטים ברשימה לפי סדרי עדיפויות, את הפריטים שהכי דחוף לכם לקנות הציבו בראש הרשימה. כל זה כדי לתעל נכון את האנרגיות שלכם ולא לבזבז אותן על הפריטים הפחות חשובים בהתחלה.

2. סקר שוק :
אחריי שהכנו את הרשימה, מומלץ לבדוק בצורה מסודרת אילו חנויות מוכרות את הפריטים שאנחנו רוצים במבצע, כמובן מבלי להתפשר על האיכות. חכמי השופינג יודעים להגיד שלכל עונה יש סופעונה שמתרחשת הרבה לפני הסוף בפועל, שזה אומר- אם בחוץ רוחות וגשם של שיא שיא החורף, יש סיכוי שסוף העונה כבר התחיל. ולכן, פתחו את המחשב או המובייל וערכו סקר שוק קצר  היכן ישנם המבצעים וההנחות הכי משתלמים. רמז: אצלנו בחוצות שפיים כבר התחילה סוף העונה לפני חודש, עם מגוון פריטים מהממים בקסטרו, גולף, H&O ועוד. בנוסף, אנחנו ממליצים תמיד, לצד איתור המבצעים לחפש לכם גם קופונים ולבדוק אם יש לכם בארנק גיפט קארדים ישנים- לפעמים נוטים לשכוח מהם והם יכולים לחסוך לא מעט כסף.

3. זמן טוב להפסקת קפה :
זה לאחר שעתיים וחצי לכל היותר , ובהנחה שצפויות לכם עוד שעתיים כאלה לפחות, מומלץ לעצור להפסקת התרעננות. גם אם זה הדבר הכי כיפי בעולם, שופינג ידוע כשואב אנרגיה מטורף ולא פעם אנחנו מסיימים אותו עם הלשון בחוץ. כדי לשמור על רמת אנרגיה גבוהה, בחרו לכם מראש מקום אהוב, אפשר אפילו לדאוג להזמין שולחן מראש במיוחד אם מדובר בסופי שבוע . מבטיחים שלאחר מכן תדלגו בקלילות לסייל השווה הבא.

4. שופינג – ילדודס באים בחשבון?
זו שאלה שאין עליה תשובה אחת : לקחת את הזאטוטים איתנו או לא? לפעמים, אנחנו רוצים גם לפנק אותם בצעצועים ולהרשות להם לבחור, לפעמים ממש אין ברירה ואין מי שישמור עליהם אבל בלא מעט מקרים אנחנו יודעים שלהעביר כמה שעות טובות עם “אוף” , “די” “משעמם לי” וחבריהם, גורם לנו לאבד את הסבלנות. אפשר לשקול לקחת את הילדים איתנו לחנויות בודדות בהם אנחנו רוצים שיהיו שותפים בבחירה ובכל מקרה לתקשר איתם מראש מה קונים ומה לא בא בחשבון. בשאר הזמן ניתן לדאוג לבייביסטר שתשאר איתם בג’ימבורי סמוך או להשאיר אצל חברים. או מראש לדאוג לסידור לאורך היום.

כשאתם ערוכים היטב מראש, השופינג הזה הופך להיות הרבה יותר יעיל ושומר אתכם ערניים ורעננים גם כשהוא נגמר! ואיזה כיף שאצלנו בחוצות שפיים אפשר ליהנות משפע מבצעים שווים, מהפסקת קפה מצוינת ומתעסוקה לילדים בפינת הילדים שלנו!  וכמובן, עם מלא מלא חניה ובחינם! מוזמנים (: