שבוע_הספר_בשרון

שבוע הספר – 2015

כמו בכל שנה, שבוע הספר הנחגג בישראל מציין את בואו של הקיץ. אז נכון, אנחנו כבר עם חמסין או שניים מאחורינו אבל זה עדיין לא אומר שכבר רחשנו את הספרים איתם נבלה את החופשה הקרובה שלנו.

שבוע הספר במתחם חוצות שפיים יתקיים השנה לאורך 10 ימים שלמים והוא יתחיל ביום רביעי, ה-3 ביוני, ויסתיים ביום שבת ה- 13 ביוני. במתחם חוצות שפיים יהיה חג הספר בסימן "מבצעים לוהטים לקיץ". כן כן, אנחנו רוצים לצייד אתכם לקראת הקיץ הקרוב לא רק במגוון ספרים חמים אלא גם בבגדי ים, סנדלים, ביגוד ספורט שמלות לילות משקפי שמש ועוד.

שבוע הספר הוא תמיד חגיגה ספרותית בחוצות שפיים - דוכני הספרים נפרשים על פני כל חלקה פנויה במתחם, והמוני הקונים עוברים בין הדוכנים השונים, נעצרים, נוגעים, מסתכלים, קוראים את העטיפה האחורית ומחליטים. אצלנו תמצאו לא רק מבחר גדול מאוד של ספרים במבצע אלא גם גישה נוחה לאזור ושפע חניה בסביבה ללא צורך להיכנס למרכזי הערים ולבזבז זמן יקר בפקקים. בנוסף המסעדות במתחם ינעימו את זמנכם וכאמור עוד חנויות רבות במתחם החליטו השנה לקחת חלק בחגיגות שבוע הספר ומביאות לכם שלל מבצעים על מגוון פרטי קיץ שונים.

במסגרת שבוע הספר ימכרו כל הספרים שבמבצע ב- 99 ₪ לשלושה ספרים ובנוסף תינתן הנחה של 20 אחוז על מגוון ספרים והוצאות חדשות. ואם אתם שואלים איך זה מתקשר לחופשת הקיץ, התשובה היא פשוטה: חג הספר שלנו מקבל השנה טוויסט בעלילה ובין הספרים שישתתפו במבצעים השונים יהיו גם לא מעט ספרי מתח וספרים נוספים שמתאימים במיוחד לקריאה מהנה במהלך החופשה. כך למשל יהיה סיפרו השלישי של דרור משעני מסדרת הבלש אברהם אברהם. שם הספר "האיש שרצה לדעת הכל". שני ספריו הקודמים בסדרה היו רבי מכר "תיק נעדר" ו-"אפשרות של אלימות". בפרים אלו זכו בפרסים רבים ואף תורגמו ל-15 שפות. ועכשיו בואו נודה באמת - אין כמו ספר מתח טוב על מנת להעביר איתו את הטיסה לחופשה או את הישיבה מול המים בים או בברכה.

אם חשבתם שאין הרבה מה לחדש בחג הספר הרי שנכונה לכם גם הפתעה: במהלך שבוע הספר - 2015 תתרחש היסטוריה קטנה במתחם חוצות שפיים כאשר לראשונה מאז הקמת המקום, מתחם המסעדות יישאר פתוח ביום שישי (ה- 5.6) עד השעות הקטנות של הלילה!
דוכני הספרים יישארו פתוחים עד שעות הערב והחל מהשעה 17:30 תנעים את שהותכם במקום להקת ג'ז עם הזמרת עדיה לביא, וכל זה ללא תשלום.