מבצע פסח בחוצות שפיים: לקראת חג הפסח יוצא מתחם חוצות שפיים במבצע מיוחד ללקוחותיו: בעקבות הצלחה של מבצע דומה במהלך חנוכה 2015, יתקיים שוב מבצע במסגרתו כל מי שיקנה בתאריכים 17-22.4 בחנויות המתחם ב-300 שקלים לפחות יוכל לבחור אחת מתוך 14 מתנות, כל אחד בעלות של כ-50 שקלים. בין המתנות לבחירה יהיו ארוחה במקדונלדס, 50 שקלים בקסטרו, 1/2 ק"ג גלידה בלג'נדה, זרוע לפלפון לרכב אופיס דיפו, כסא לים בהום סנטר, זוג מגבות בגולף אנד קו, לאפה שווארמה ב"בוא נאכל", אוזניות קשת בספורט ורטהיימר, תותח מים בטויס אר אס, זוג גלגלות פלא לניקוי או שלישיית חטיפים לכלב בחנות זו-ארץ, סט טיפוח בסופר פארם, נעלי פיילס בחנות אמפוריום, פלייסמנט בסטימצקי וכפכפים במגה ספורט. כל אלה במסגרת מבצע פסח בחוצות שפיים, כאשר המבצע מתקיים רק בחנויות ובסניפים במתחם הקניות חוצות שפיים.

מנכ"ל מתחם חוצות שפיים, מולי יקר: "בעקבות ההצלחה של מבצע דומה שערכנו בחנוכה האחרון, החלטנו שוב לפנק את הלקוחות הנאמנים שלנו במתנות שוות במיוחד שהותאמו לפסח ולקיץ העומד בפתח".

מבצע פסח בחוצות שפיים כאמור בין התאריכים 17-22.4, כאשר כל חנויות המתחם משתתפות בו כולל תחנת הדלק. את הקופונים יהיה ניתן לממש עד תאריך 28.4. בחנוכה 2015 נערך מבצע דומה, כאשר גם בו מי שרכש מוצרים בסכום של 300 שקלים היה יכול לבחור לו מתנה מבין 12 אפשרויות, כאשר גם אז עמדו לבחירה ארוחה במקדונלד'ס, 50 שקלים בחנות קסטרו, זוג מגבות בגולף אנד קו, אוזניות קשת בספורט ורטהיימר ו-1/2 ק"ג גלידה בסניף לג'נדה בחוצות שפיים. יתר המתנות השתנו והתאמנו אותן במיוחד לתקופת האביב והקיץ בפתחו אנו נמצאים, כך למשל תותח המים לילדים בטוס אר אס, כסא לים בחנות הום סנטר או כפכפים לקיץ בחנות מגה ספורט.

מבצע פסח בחוצות שפיים יפורסם במספר מדיות, כאשר גם מי שיגיע למתחם חוצות שפיים עצמו ימצא פרסום נרחב, אם זה בבאנרים ושמשוניות שנתלו על גדרות המתחם ובעיקר לא יהיה ניתן לפספס (גם ממרחקים תוך כדי נסיעה בכביש החוף הסמוך) את הכדור הפורח שהצבנו על גג המבנה ועליו מתנוסס הטקסט: "חוצות שפיים מחלקים לכם מתנות לפסח". במקביל, אנו מפרסמים את המבצע בעמוד הפייסבוק שלנו, שם תוכלו לראות את המתנות השונות שתחולקנה במסגרת מבצע פסח בחוצות שפיים ובו גם נוכל לענות על לכל שאלה של כל אחד מכם.