הופעות ג'אז

הופעות ג'אז בחינם במתחם חוצות שפיים

הופעות ג'אז בחינם הן אירוע נדיר במחוזותינו, ודאי כשמדובר בזמרת יוצאת דופן, שאמנם גדלה בהרצליה אך למדה בין היתר, באקדמיה היוקרתית למוזיקה באמסטרדם. עדיה לביא תגיע ביום שישי, 5.6, למתחם חוצות שפיים להופעה מיוחדת וכל זה – ללא עלות!

מתחם חוצות שפיים פתוח כבר שנים רבות וידוע באחת האטרקציות המובילות באוזר השרון בסופי השבוע, אבל המקום, שמושך אליו כעשרת אלפים איש מדי יום שבת, לא היה פתוח מעולם בערבי שישי. אנחנו במתחם חוצות שפיים ממשיכים לעשות הכל כדי שיהיה לכם כיף וכדאי להגיע אלינו ולכן החל מיום ו', 5.6.15, יישאר מתחם המסעדות בשפיים עד שעות הלילה המאוחרות. המסעדות שתהיינה פתוחות הן: המסעדה הלבנונית, ארומה, גלידה לג'נדה ומקדונלדס. מעבר לאפשרות ליהנות מארוחה טובה, קפה, המבורגר או גלידה, תוכלו ליהנות מהופעות ג'אז, ביום שישי הקרוב תהיה זו הופעה של זמרת הג'אז עדיה לביא. לביא מבצעת הופעות ג'אז במשך שנים רבות. היא בוגרת בית הספר למוזיקה רימון וכאמור גם של האקדמיה היוקרתית למוזיקה באמסטרדם. איתה ביחד מופיעים אסף פינקלשטיין על הפסנתר (שגם הוא למד ברימון ולאחר מכן בבוסטון), נועם צור על הבס ורני בן עזרא על התופים. הופעות גאז' הן לרוב מוזיקת רקע נעימה, אך במקרה של עדיה לביא, שגדלה ממש סמוך אלינו - בהרצליה, מדובר ברפרטואר שלם של קלאסיקות של הדיוות הגדולות של הג'אז - אלה פיצג'ראלד, בילי הולידיי, שרה ווהן ואחרות, להן היא מעניקה פרשנות אישית.

הופעות הג'אז יתקיימו בסמוך למתחם המסעדות – ממש ליד גלידה לג'נדה, בין ארומה למקדונלדס, כך תוכלו להמשיך וליהנות מהקפה/המבורגר/גלידה שלכם ולשמוע את ההופעה של להקת הג'אז של עדיה לביא. מדובר בתחילתו של מהלך שצפוי להימשך גם בעתיד – לפחות פעם בחודש, במהלכו יישאר כאמור המתחם של המסעדות בחוצות שפיים פתוח עד השעות הקטנות של הלילה בימי שישי. אנו ממליצים לכם לעקוב ולהתעדכן אחרי עמוד הפייסבוק של מתחם חוצות שפיים וכמו כן אחרי אתר האינטרנט שלנו, בו תקבלו את כל המידע על מה שצפוי בעתיד, לא רק לגבי המופעים בימי שישי בערב, אלא גם לגבי אירועים נוספים, בהם שבוע הספר, במסגרתו תהנו ממבצעים רבים במגוון חנויות במתחם חוצות שפיים, מאירוע אימוץ הכלבים שלנו מדי שתי שבתות אחרונות בכל חודש, ההגרלות והמבצעים השונים שלנו שמתקיימים במתחם באופן תדיר וכמובן על ההופעות והאירועים הצפויים במתחם גם בסופי השבוע בהמשך.

חוצות שפיים בפיסבוק