בקרוב

בשתי השבתות האחרונות - בכל חודש

 כלבים, יום אימוץ, חוצות שפיים, מרכז קניות, שבת, שבתות

שישי לילה

כל שבת

חוצות שפיים, מתחם, המתחם, שבת, שבתות

אירועים מהעבר

אירועים במתחם שפיים זו הדרך שלנו לגרום לכם להרגיש כמו בבית

במתחם חוצות שפיים אנו עושים הכל כדי שיהיה לכם מעניין וכיף להגיע אלינו בכל פעם מחדש. החל מחודש מאי 2014 התחלנו במסורת של יום אימוץ כלבים בכל שבת אחרונה בחודש בין השעות 10:00-13:00. את הפעילות הזו אנו מקיימים בשיתוף עם עמותת "הרצליה אוהבת חיות" ובסיוע של רשת חנויות "ZOOארץ". עד חודש מרץ 2015 אומצו כ-70 כלבים, ובעקבות ההצלחה הגדולה הזו החלטנו לקיים את יום האימוץ פעמיים בחודש, בשתי השבתות האחרונות של כל חודש, זאת כאמור החל מחודש מרץ 2015.

במסגרת זו אומצו עשרות כלבים שמצאו בית חדש ואנו מתכוונים להמשיך ולסייע לכלבים נוספים למצוא בית חם.

בכל פסח תמצאו אצלנו אירועים שונים שכל אחד מהם הוא אטרקציה מסוג אחר: בשנת 2014 למשל הגיע למקום קרקס פלורנטין. בין התאריכים 16-21 באפריל קיימו אנשי הקרקס מופע מיוחד של טרפז, כאשר כל מבקרי המקום יכלו להתנסות בעצמם בריחוף בטרפז. "אין כמו תחושת הריחוף בין השמיים לארץ. אומנות הטרפז היא שילוב בין לוליינות, כוח ואתגר", מסביר איתי פרץ, שעמד בראש צוות אומני טרפז בינלאומיים שהופיעו במהלך כל חול המועד במתחם חוצות שפיים בהופעה הפתוחה לקהל.

לפעמים אירועים בשפיים הם הקניות עצמן: בפסח בשנת 2015 זכו 6 מבין הקונים המתחם בחופשה זוגית: מי שקנה ב-200 שקל ופתר את החידה היומית בנושא פסח נכנס להגרלה במסגרתה הרגלנו בכל יום חופשה זוגית שכוללת גם זוג כרטיסים לפארק המים בשפיים.

אירועים בשפיים זה גם ובעיקר בשבילכם אבל גם במטרה לסייע לחברה: במהלך מבצע צוק איתן נרתמנו לסייע לתושבי הדרום שעסקיהם ניזוקו במהלך המלחמה: מדי יום שבת הגיעו אלינו במשך חודשיים (גם לאחר שכבר הסתיים המבצע) עשרות בעלי עסקים מהדרום ופתחו אצלנו דוכן ללא עלות. לאחר ההצלחה הגדולה נרתמנו לסייע גם לעמותות שונות ובראש השנה, חודשיים לאחר המלחמה, הן הגיעו אלינו (שוב, ללא עלות) למכור מתנות מיוחדות שעשו חברי העמותות לראש השנה. לאחר מספר חודשים הם הגיעו אלינו שוב ליריד מתנות לחנוכה.

אנו במתחם חוצות שפיים נמשיך לעשות הכל כדי שיהיה לכם מעניין וכמובן כדאי להמשיך ולהגיע אלינו – עם אירועים שונים, מבצעים והגרלות והרגשה של בית.

 

כמדי חנוכה, גם בחנוכה בשנת 2015 אנחנו במתחם חוצות שפיים דאגנו לפעילות מיוחדת עבור קהל הקונים שלנו: הפעם היה מדובר במבצע שנרקם במיוחד עבור הקונים הנאמנים שלנו, אלה שרוכשים במבחר החנויות במתחם במאות שקלים. החלטנו הפעם לא לקיים הגרלה בין הקונים, אלא פשוט לצ'פר כל אחד ואחת מהם: כל מי שיקנה בסכום של 300 שקלים ומעלה יזכה! לכבוד המבצע הכנו רשימה מכובדת של מתנות לבחירה – לא פחות מ-12 מתנות שונות ממגוון חנויות המתחם. בין המתנות לבחירה יכולתם למצוא: אוזניות מתקפלות של חברת MULLER  בחנות של ספורט וורטהיימר, סט גילוח לגבר או סט טיפוח לאשה בסופר פארם, בחנות ZOOארץ הוצעה מתנה מיוחדת להולכים על ארבע: גלגלת פלא לניקוי, באופיס דיפו היה זה מטען נייד ובמקדונלדס ארוחת ביג אמריקה. ומי שרצה ארוחה אסיאתית במתנה קיבל מרק וקומבינציה של סושי ב"הסושיה". בדלק מנטה הוצעו משקה חורף ומאפה זוגי, בגולף אנד קו זוג מגבות מטבח, במגה ספורט כפכפים לחורף, בסטימצקי ספר בישול בשם "עוגות של בית" ובלג'נדה ½ קילו גלידה. את המבצע הגבלנו תחילה בשני סעיפים: 8 ימי החנוכה – מ-6 ועד 13 בדצמבר או עבור 500 הקונים הראשונים שירכשו ב-300 שקלים לפחות יזכו במתנה. המבצע הצליח הרבה מעל המשוער וכבר לאחר ארבעה ימים בלבד (!) הגענו למספר של 500 קונים שמימשו את ההטבה שלנו ובחרו להם מתנה מתוך 12 המתנות המוצעות. כאן חשוב לציין שדאגנו שאף אחד לא יפספס את המבצע – מלבד פרסום של המבצע המיוחד באתר YNET  ובעמוד הפייסבוק שלנו, תלינו שלטים גדולים במתחם ובימי המבצע הוצב במרכז המתחם (סמוך לחנות אופיס דיפו) גזיבו גדול מכוסה שלטים ושמשוניות ובו גם עדכנו את העוברים ושבים שכדאי להם לרכוש בחנויות המתחם ב-300 שקלים לפחות ושם הם גם קבלו את המתנה. למרות שהחלטנו תחילה שרק 500 הקונים הראשונים שיגיעו לדוכן יוכלו לזכות, בסופו של דבר המבצע הוארך עד ל- 700 (!) קונים ו-200 קונים נוספים זכו לקבל את המתנה המיוחלת. אנו מבטיחים שנמשיך גם בעתיד לדאוג לרווחת הקונים שלנו, להפתיע עם עוד ועוד מבצעים ומתנות, בעיקר עבור הקונים הנאמנים שלנו שמגיעים למתחם כבר למעלה מ-20 שנה ויודעים שאצלנו לא רק ניתן למצוא הכל, אלא גם יכולים לזכות בפרסים שווים במיוחד, לא רק בחנוכה, אלא במהלך כל השנה. בקרוב נעדכן על המבצע הבא שלנו!