אימוץ_כלבים

אימוץ כלבים

החל מחודש מאי 2014 התחלנו במסורת של יום אימוץ כלבים בכל שבת אחרונה בחודש בין השעות 10:00-13:00. את הפעילות הזו אנו מקיימים בשיתוף עם עמותת "הרצליה אוהבת חיות" ובסיוע של רשת חנויות "ZOOארץ". עד חודש מרץ 2015 אומצו כ-70 כלבים, ובעקבות ההצלחה הגדולה הזו החלטנו לקיים את יום האימוץ פעמיים בחודש, בשתי השבתות האחרונות של כל חודש, זאת כאמור החל מחודש מרץ 2015.

כל כלב נמסר תמורת עלות של סל אימוץ של העמותה הכולל סירוס ועיקור לכל גור. "עמותת הרצליה אוהבת חיות מתארחת במתחם חוצות שפיים בשיתוף פעולה מקסים לטובת מסירת כלבים נטושים", מספרת מיכל צוויג, יו"ר עמותת הרצליה אוהבת חיות, "יום אימוץ הכלבים הוא יוזמה בורכה של המתחם. מזה חודשים ארוכים שכלבים רבים קיבלו הזדמנות שנייה ומשפחות מאושרות קיבלו תוספת חדשה למשפחה".

בין הכלבים שזכו לבית חדש תוכלו למצוא למשל את הכלב שרמן שחיכה בסבלנות ונחמדות עד שזכה לחיים חדשים אצל משפחה שהגיעה ליום האימוץ בחודש ינואר 2015 במיוחד בשבילו מזכרון יעקב. פונצ'ו, שמצא בית חדש בחודש דצמבר 2014, הכלבה ג'סי שנטשה עם הגורים שלה קשורה לחצר בית כשהמשפחה שלה עברה דירה. כשהגיעו למקום מתנדבי עמותת הרצליה אוהבת חיות הם מצאו 5 גוויות של גורים ואת ג'סי רזה וללא חלב. ג'סי מצאה בחודש נובמבר 2014 אצל בני זוג מהרצליה. הכלב בוני ננטש בתחילת מבצע "צוק איתן" ביחד עם אמו בצד הכביש הראשי בשכונת רמות בבאר שבע. למזלו, במום עבר זוג צעיר עם תינוקת וכלבה בעת טיול ערב ושם מצא אותו. הם פנו לעמותת הרצליה אוהבת חיות וביום אימוץ הכלבים של חודש יולי בחוצות שפיים אומץ אחד הגורים על ידי משפחה מהדר עם. והיו עוד סיפורים. כך למשל זה של כלבה שננטשה עם 11 הגורים שלה בנתניה ע"י המשפחה אחרי שהמליטה בחצר הבית. בעליה שלא רק שלא דאגו בזמן לעקר את הכלבה החליטו באכזריות פשוט לנטוש אותה בחצר כשעברו דירה. הם השאירו אותה קשורה בשמש עם 11 הגורים ללא מזון ומים. למזלה של הכלבה האומללה, אחת השכנות הבחינה בכלבה כאשר כבר הייתה מותשת והזעיקה את עמותת הרצליה אוהבת חיות. כאשר מתנדבת העמותה הגיעה לשם כבר מתו 3 מהגורים בחום ברעב ובצמא. הכלבה והגורים הועברו לשיקום ולאומנה אצל מתנדבת. גם היא והגורים היו אצלנו בימי האימוץ בחוצות שפיים.

לפרטים נוספים: מיכל – 054-4497795

יום אימוץ בחוצות שפיים, חוצות שפיים, כלבים, חוצות שפיים, שבת, שבתות